Holandia Roosendaal 277 - 296

Czy jestes osoba ktora ma doswiadczenie jako tapicer ? Jezeli tak, to mamy dla Ciebie oferte pracy!

Organizacja i opis oddziałów

Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie, aby Cie wspierać i doradzać.

Szukamy dla Ciebie pracy, która odpowiada Twoim kwalifikacjom, a przy tym cieszy i daje satysfakcje. Bierzemy jako pracodawca pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy oraz możliwość osobistego rozwoju. W skrócie: Oferujemy kompleksowy pakiet, abyś mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Opis stanowiska

Chcemy Ci zaoferować:

Pracę w nowoczesnej firmie produkującej luksusowe lozka.

  • od 07:30-16:30
  • stale miejsce pracy
  • polski koordynator
Jakich osób szukamy?

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku tapicera
  • nie wymagamy znajomości języka niderlandziego lub holenderskiego
Oferujemy:

•holenderska umowę o pracę
•wynagrodzenie 12,53 euro brutto za godzinę !
•możliwość pracy w nadgodzinach, EXTRA płatnych!
•komfortowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
•pracę w nowoczesnej firmie produkującej luksusowe lozka
•ubezpieczenie
•pracę długoterminową

Dowiedz się więcej?

Doris Wasik +31 76 596 4668

Zastosować

Dane osobiste

Szczegóły kontaktu

CV

BĘDZIEMY W
KONTAKCIE?

Nie wahaj się. Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednia oferta pracy!