NED Work People
Doris Wasik
Konsultant ds. rekrutacji
Recruiter img
Doris Wasik
Konsultant ds. rekrutacji

Jako rekruter naprawdę nie ma takiego samego dnia. Masz kontakt z wieloma różnymi firmami i ludźmi. Myślę, że różnorodność jest jednym z najfajniejszych aspektów tego zawodu. Ponadto masz do czynienia z wieloma różnymi ludźmi, co oznacza, że ​​​​Twoja pula talentów rośnie i słyszysz wiele ciekawych historii. Ostatni, ale z pewnością nie najmniej ważny powód, dla którego tak bardzo lubię zawód rekrutera: naprawdę coś dla kogoś znaczysz. Pomagasz ludziom zrobić pierwszy lub kolejny krok w ich karierze. Dlatego regularnie otrzymujesz za to podziękowania. Czasem nie tylko słowami, ale także w postaci kwiatów, a nawet czekolady. Absolutnie nie jest to konieczne, ale bardzo miłe! To, co sprawia, że ​​NED jest taki wyjątkowy, to nasza praca zespołowa, zawsze zbliżamy się do siebie. Wspólnie robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaczyć to, co najlepsze dla pracowników tymczasowych, a także klientów.

Proszę o telefon

job-image
Full Time Oddelegowanie Raamsdonksveer

Lubisz prace fizyczna i aktywna oraz szukasz nowych wyznan ? Poszukujemy pracownikow logistyki! Czytaj dalej

job-image
Full Time Oddelegowanie Zundert

Czy masz doswiadczenie jako timmerman ? Czy masz moze doswiadczenie przy pracy z drewnem ? Jezeli tak to mamy dla Ciebie prace w Zundert! Czytaj dalej

job-image
Full Time Oddelegowanie Roosendaal

Ta strona używa plików cookie, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie.