NED Work People
cover-image

O nas

Od roku 2009 rozwijamy się jako specjalista w dziedzinie kadr, poszerzając nasz wachlarz usług o delegowanie, udostępnianie pracowników, własną służbę ds. BHP i warunków zatrudnienia oraz ubezpieczenia. Dzięki naszej ofercie udało nam się znacznie rozwinąć naszą działalność w Brabancji Zachodniej. Zapewniamy praktyczne i odpowiednie rozwiązania, obsługując przede wszystkim przedsiębiorstwa z branży hotelarsko-gastronomicznej, rolniczej, przemysłowej, budowlanej, infrastrukturalnej, logistycznej i transportowej. Zaangażowanie naszych pracowników wyróżnia nas na tle innych usługodawców. Różnica kryje się w naszych ambicjach i zdecydowaniu, dzięki czemu jesteśmy o krok przed innymi, zaś zleceniodawcom i pracownikom zapewniamy większą pewność.

NASZA MISJA

Jako pierwszej firmie w regionie Brabancji Zachodniej przyznano nam znak jakości Keurmerk Sociale Onderneming (KSO), który otrzymują przedsiębiorstwa prowadzące działalność w sposób odpowiedzialny społecznie. Potwierdzamy to, stale starając się łączyć ludzi z naszej firmy i spoza niej. Wiąże się to z faktycznym zwracaniem uwagi między innymi na warunki pracy i szkolenia. Zawiązywaniu się mocniejszych więzi sprzyja także właściwa komunikacja oraz wspólne podejmowanie różnych działań. Przekłada się to na zadowolenie u naszych dumnych z firmy pracowników, czego efektem są zadowoleni klienci! Oczywiście dobrze poznasz nas dopiero wówczas, gdy nawiążemy współpracę. Mamy ogromną nadzieję, iż niniejsza propozycja pozwoli zrealizować ten cel.

Ta strona używa plików cookie, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie.