NED Work People
cover-image

Praca za granicą

PRACA

NED Personeel

  • budownictwo i infrastruktura;
  • branża hotelarsko-gastronomiczna;
  • przemysł;
  • rolnictwo;
  • transport i logistyka. 

Oczywiście szanse i możliwości zależą od Twojego wykształcenia i doświadczenia. Szukamy czegoś, co będzie do Ciebie pasować! Daj nam znać, co masz do zaoferowania i zarejestruj się w NED Personeel. Zawsze odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego.

WIĘCEJ NIŻ TYLKO STAWKA GODZINOWA

Rozumiemy, że chcesz dostawać dobre wynagrodzenie. Oferujemy Ci zresztą o wiele więcej niż tylko atrakcyjną stawkę godzinową. Jeżeli zaczniesz pracę w Holandii za naszym pośrednictwem, pomożemy Ci we wszystkich kwestiach, jak np. wystąpienie o numer BSN w gminie, załatwienie karty ubezpieczeniowej, otwarcie rachunku bankowego, zakwaterowanie oraz ewentualnie transport z i do miejsca pracy. Inwestujemy w Twoją przyszłość! Dlatego też doceniamy, gdy uczciwie mówisz nam o swoich planach. Przyjeżdżasz do Holandii, by budować tu swoją przyszłość czy może tylko na jeden sezon? Powiedz nam dokładnie, czego pragniesz. Dzięki temu pomożemy Ci najlepiej jak się da. Także na przykład z nauką języka niderlandzkiego.

ZAKWATEROWANIE

NED Personeel zapewnia zakwaterowanie w razie potrzeby. Dysponujemy dużą liczbą mieszkań w Zundert i okolicach. Nasze domy zlokalizowane są w miłych dzielnicach i niejednokrotnie mają ogródki. Czeka w nich na Ciebie wszystko, czego potrzeba. Są w pełni urządzone, na wyposażeniu jest nawet pościel. Chociaż będziesz z dala od swojej ojczyzny, możesz czuć się u nas jak w domu.

PRZYJEMNE, SCHLUDNE MIESZKANIA

Zawsze dzielisz mieszkanie z kilkoma osobami, przeważnie z 4-5. Każdy ma swój własny pokój, a jeżeli przyjeżdżasz z partnerem lub partnerką, dostaniecie pokój dwuosobowy. Masz zapewnioną prywatność. W naszych największych domach jest miejsce dla maksymalnie 8 osób. Nasz dział Facility co tydzień przyjeżdża sprzątać pomieszczenia wspólne w mieszkaniu. A jeżeli trzeba coś naprawić, zajmują się również i tym. Jedyne, co musisz ze sobą zabrać, to rzeczy osobiste oraz motywację do pracy za pośrednictwem NED Personeel.

Gdy przyjeżdżasz do Holandii po raz pierwszy, osobiście przyjmiemy Cię w miejscu, w którym będziesz mieszkać.

SPOŁECZNOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań, byś czuł(a) się u nas mile widziany(-a) i miał(a) poczucie bycia częścią NED Personeel. Dlatego też inwestujemy nasz czas w kontakty z Tobą. Nasze biuro obsługi jest zawsze gotowe do pomocy i możesz zwracać się do niego z wszelkimi pytaniami: od kwestii związanych z umową aż po pytania o sklepy w okolicy. Żadne pytanie nie jest dziwne! Jego pracownicy pomogą Ci we wszystkim. Oczywiście regularnie sprawdzamy, jak się masz. Interesuje nas, jak idzie Ci w pracy, ale i poza nią. I, co ciekawe, osoby pracujące z nami i dla nas coraz częściej pytają nas, jak my się mamy. Mówi to wiele o więziach, jakie tworzą się, gdy zaczynasz pracę dla NED Personeel.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Oprócz tego mamy w NED program lojalnościowy. Im dłużej u nas pracujesz, tym więcej ciekawych nagród odkrywasz! Może to być chociażby dodatek do wynagrodzenia godzinowego lub miłe podarunki, np. bony prezentowe. Zapraszamy także na wydarzenia, jakie organizujemy, np. imprezy firmowe z udziałem wszystkich pracowników. Zanim się zorientujesz, zostaniesz prawdziwym ambasadorem NED Personeel!

Zarejestruj się w NED Personeel

Zawsze otrzymasz od nas odpowiedź.

Chcesz wiedzieć więcej?

Twoje pytanie lub komentarz

Ta strona używa plików cookie, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie.