NED Work People
cover-image

Pracownik logistyki w Holandii

Dostępny(a) od
Full Time
Umowa
Oddelegowanie
Location
Zundert

Czy podoba Ci się wszystko w logistyce? Przepakowywanie, pakowanie, przechowywanie, transport i sortowanie. W takim razie daj sobie szansę na współpracę z nami! Oferujemy wszelkiego rodzaju prace w logistyce na południu Holandii!

O firmie

O firmie

Na południu Holandii działa wiele firm zajmujących się logistyką. Wynika to z 2 dużych portów, które mieszczą się w tym obszarze. Rotterdam i Antwerpia. W nadchodzących latach w tych firmach będzie dużo pracy i duży rozwój, co stwarza ogromne zapotrzebowanie na odpowiednią kadrę.

W halach magazynowych znajdziesz także ładowarki, rozładowarki, kierowców EPT oraz kierowców wózków widłowych i wózków wysokiego składowania. Pracownicy ci dbają o to, aby produkty trafiały we właściwe miejsce na hali, a następnie trafiały do ​​odpowiedniego samochodu ciężarowego, aby trafić do klienta końcowego.

Firmy często zatrudniają ponad 200 pracowników, którzy pracują na różne zmiany.

O wakacie

O stanowisku


Jako pracownik logistyki dbasz o to, aby produkty wyładowywane przez przewoźnika trafiły na właściwe miejsce. Odbywa się to nie tylko poprzez faktyczne umieszczenie go gdzieś, ale także poprzez administracyjne zarejestrowanie.

Oznacza to, że możesz łatwo znaleźć produkty, gdy ich zabraknie.

O co cię prosimy

O co Cię prosimy?

Jesteś osobą, która lubi pracować w logistyce i dostarczanie odpowiednich produktów na czas.

• Czy mieszkasz lub chcesz mieszkać na południu Holandii?

• Jeśli pracowałeś już w logistyce, jest to plus!

• Czy potrafisz rozwiązywać problemy i lubisz myśleć o rozwiązaniach?

Co oferujemy Państwu

Co Ci oferujemy?

Jako pracownik logistyki oferujemy Ci różne stanowiska i z pewnością będziesz miał zróżnicowane miejsce pracy z ogromnymi możliwościami rozwoju i szkoleń.

• Wynagrodzenie odpowiednie dla zajmowanego stanowiska.

• 25 dni urlopu przy zatrudnieniu na pełen etat, ubezpieczeniu emerytalnym i zwrocie kosztów dojazdu

• Możliwość odbycia kursów i certyfikatów, które pozwolą Ci na dalszy rozwój w organizacji.

• Możliwość rozwoju w organizacji

• Możliwość wzmocnienia naszego wspaniałego zespołu w przyjemnym i tętniącym życiem środowisku pracy. Zapewniamy przyjemny okres szkolenia, podczas którego natychmiast otrzymasz swobodę i obowiązki w zakresie wprowadzania zmian jakościowych

• Dbałość o dobre miejsca pracy i warunki.

Złóż wniosek bezpośrednio online

Personal Data
Contact Details

Resume

Motivational letter

Ta strona używa plików cookie, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie.