NED Work People
cover-image

Pracownik Szkółki Roślin

Dostępny(a) od
Full Time
Umowa
Oddelegowanie
Location
Molenschot

Jako Pracownik Szkółki Roślin będziesz odpowiedzialny za różnorodne prace wewnętrzne związane z pielęgnacją i produkcją roślin.

Twoje obowiązki będą obejmować różne rzeczy:

O wakacie
  • Ręczne oraz maszynowe przesadzanie młodych roślin
  • Przygotowywanie roślin do sprzedaży poprzez usuwanie chwastów, przycinanie roślin oraz dodawanie etykiet
  • Utrzymanie porządku w miejscach pracy
  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, takich jak kantyna i toalety

Dodatkowe obowiązki:

  • Możliwość samodzielnego kierowania małą grupą pracowników
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach w okresie sprzedażowym (luty-maj)
O co cię prosimy
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w zespole oraz samodzielnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w szkółce roślinnej
Co oferujemy Państwu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Wypłata co tygodniowa
  • Stawka 14,28
  • Lokalizacja Molenschot

Złóż wniosek bezpośrednio online

Personal Data
Contact Details

Resume

Motivational letter