NED Work People
Ewa Setla-Szulc
Konsultant ds. rekrutacji
Recruiter img
Ewa Setla-Szulc
Konsultant ds. rekrutacji

Praca w rekrutacji oznacza bycie częścią czyjegoś sukcesu. Każdego dnia rozmawiam z kandydatami, którzy szukają nowych możliwości rozwoju swojej kariery. Do mnie należy pomoc w znalezieniu idealnego stanowiska, które odpowiada ich umiejętnościom i ambicjom. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż świadomość, że pomogło się komuś spełnić marzenia. 

Jako rekruter codziennie rozmawiam z ludźmi z różnych środowisk. Oznacza to, że regularnie musze wykorzystać moje umiejętności interpersonalne, co może być bardzo satysfakcjonujące. Co więcej, umiejętności personalne przydają się również w życiu prywatnym.

Wybrałam ten zawód, ponieważ lubię pomagać innym  ludziom. Dzięki tej pracy właśnie mogę to robić .Każdego dnia mam kontakt z nowymi osobami i do każdego z nich podchodzę indywidulanie. Próbuje jak najlepiej im pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy lub znaleźć rozwiązanie jeżeli maja jakieś kłopoty. Moim głównym zadaniem jako rekruter jest dowiedzieć się o kandydacie jak najwięcej, tak aby móc zdecydować, czy nadaje się on do pracy na danym stanowisku, czy też nie. Odpowiednie pytania i aktywne słuchanie jest częścią mojej pracy bo wtedy wiem ze mogę w stosowny sposób pomoc.

Proszę o telefon

Ta strona używa plików cookie, by ułatwić korzystanie z niej i ze stron z nią powiązanych, poprawić wyniki oraz doświadczenia użytkownika i zwiększyć dopasowanie oferty. Zaznacz „Zgadzam się”, by zaakceptować naszą politykę prywatności i oświadczenie.